İnsan Kaynakları Politikamız

Bize Ulaşın

Her türlü ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerilerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bizimle Değer Üretmeye Var mısınız?

30’dan fazla çalışanımız için sürekli gelişimi hedefliyor, deneyimimizi ve bilgimizi paylaşıyoruz.

Sizler de bu deneyimi bizimle paylaşmak için ik@beta-medikal.com adresi üzerinden bizlerle özgeçmişlerinizi paylaşabilir ve takımımızın bir parçası olabilirsiniz.

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olarak başarının ödüllendirildiği bir çalışma ortamı yaratmak en önemli hedeflerimizden biri…

En İyilerle Birlikte Çalışın

Beta Medikal çalışanları, herkes için daha kapsamlı bir kültür oluştururken, bizi yeni anlayışlara ve fırsatlara bağlayan çeşitli deneyimler, yetenekler ve bakış açıları benimsemiştir.  Tüm çalışanların sağlığı iyileştirmek ve insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için önemli katkı yaptıklarını bilerek, kendilerini bağlı hissedebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Beta Medikal’de liderliğin bir yaşam boyu öğrenme yolculuğu olduğunu düşünüyoruz.

Yüksek performanslı bir organizasyon olarak, çalışanlarımızın sürekli gelişmesini taahhüt ediyoruz ve profesyonel gelişiminizi, liderlik gelişiminizi ve kariyer yönetiminizi desteklemek için çok çeşitli benzersiz tasarım ve geliştirme araçları ve kaynakları sunuyoruz. Bunlar çeşitli sınıf içi ve online alternatiflerin yanı sıra tüm seviyelerdeki ve iş alanlarındaki çalışanlar için başka fırsatları da içermektedir.

Mesleki gelişim sorumluluğu her bireye ait olmakla birlikte, birçok ülkede, Beta Medikal çalışanları resmi mesleki kalifikasyonlarının peşinden gitmeye teşvik ediliyor. Mümkün olduğu yerlerde, bunun için finansal destek de sağlayabiliriz.