Beta'da Kariyer

Bize Ulaşın

Her türlü ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerilerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Geleceğinizi Şekillendirin

Dünyanın her yerinde milyonlarca insana daha iyi günler sunmak için Beta Medikal’a katılın.

Beta Medikal, harika fikirlerin zenginleştiği bir yerdir. Çalışanlarımızı güçlendirmeye, yeni zorluklarla karşı karşıya getirerek profesyonel olarak büyümelerine ve gelişmelerine olanak vermeye inanıyoruz. Çalışanlarımıza şunları sunuyoruz:

Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

Amacımız Beta Medikal’in başarısının ve gelişiminin sürekliliği ile daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. Beta Medikal bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir. Çalışanlarının sürekli eğitim programları, etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedeflemektedir.

Yenilikleri keşfetmek için hevesli, enerjisi yüksek, kendini ve işini en ileriye taşımak için hep daha fazlasını öğrenmek isteyen herkes burada!

Biz buradayız çünkü Beta Medikal’ in sağladığı hizmetleriyle hepimizin yaşamına en az bir noktasından mutlaka dokunarak yakaladığı başarısının sırrı öncelikle biz çalışanlarının yaşamlarına kattığı değerde saklıdır.

İnsan kaynaklarına dair uygulamalar da bu değeri yaşatmak üzerine tasarlanır. Beta Medikal, müşterisini önceliği yapan, sonuca ulaşmak için denemekten hiç vazgeçmeyen, geliştirici, öğretici ve renkli alanların bir arada olduğu yaşam alanları sunar.