Beta Medikal

"Güvenilir Cerrahi Çözümler"

Hakkımızda

26 yıllık bir serüveni yakından tanıyın.

Türk tıbbi cihaz ve malzeme sektöründeki faaliyetlerine, cerrahi el aletlerinin ithalatı ve satışı konusunda başlayan Beta Medikal 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren ilkeli, dürüst ve müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışıyla, ülke genelindeki organizasyonunu kısa süre içerisinde tamamlayarak sağlık sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Cerrahi El Aletlerinde geniş ürün yelpazesi, kalite ve ekonomik fiyat ilkesini prensip edinen Beta Medikal, başta Genel Cerrahi, Jinekoloji, Ortopedi, Üroloji, Beyin Cerrahi, KVC ve K.B.B. olmak üzere tıbbın tüm diğer disiplinlerindeki ürün taleplerine stoklarındaki yaklaşık 2500 değişik ürünle derhal veya sipariş yoluyla kısa sürede cevap verebilecek potansiyele sahiptir.

2002 yılında cerrahi aletlerin üretimi konusunda uzman olan ELCON MEDICAL INSTRUMENTS GmbH firması ile temsilcilik anlaşması imzalayan Beta Medikal, bu tarihten itibaren, üretim portföyünde yaklaşık 19.000 çeşit ürün bulunan ELCON markalı cerrahi aletlerin, Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak ürünlerin medikal sektördeki ithalat, tanıtım ve satışlarına başlamıştır.

ISO 13485 standartlarına uygun olarak üretilen ELCON markalı ürünler CE ve FDA uygunluk onaylıdır.Türkiye”deki birçok resmi ve özel sağlık kuruluşunda başarıyla kullanılmakta olan ELCON cerrahi aletler, ülkemizin değişik bölgelerinden toplam 40 yetkili satıcı ve bayimiz aracılığıyla Türkiye’nin her bölgesine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

TSE 13011

Beta Medikal, satış sonrası hizmetlerinde Türk Standartları Enstitüsü TSE 13011 onaylı teknik servisi ve ekibiyle, satış sonrasında kullanıcılara tam destek verecek donanımdadır.

ISO 9001

Beta Medikal, 2003 yılının Mart ayında Alman TÜV Südwest firmasından Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001:2000) belgesini almıştır.

Değerlerimiz

Kuruluşumuzdan bugüne etik değerlere bağlı kalarak güvene dayalı ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde ilk günkü heyecanımız ve tecrübeli uzman kadromuzla sağlığa değer katmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Değerlerimizin gücünden yola çıkarak ülkemizde sağlık hizmetleri sunumunun en üst seviyeye taşınmasına yönelik tedarik sağlamak, sağlık profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışarak alanında lider bir çözüm ortağı olmak temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Sağlık teknolojilerindeki küresel gelişmeleri takip ederek güvenilir ve yenilikçi tıbbi cihazları sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmak, ulusal ve uluslararası mevzuatı takip ederek ürettiğimiz çözümlerle hem sağlık ekonomisine hem de insanımızın sağlığına katkı vermek temel misyonumuzdur.

YETKİNLİKLERİMİZ

İnsan sağlığına en büyük hizmeti vererek hayata değer katan hekimlerimizin ameliyatları esnasında ihtiyaç duyduğu cerrahi aletleri yaklaşık 25 yıldır ülkemizin her noktasına ulaştırıyoruz.

Profesyonel Destek

Farklı cerrahi disiplinlerde dahiyane işler yapan Cerrahlarımızın açık ve kapalı cerrahi yöntemlerle yaptığı hayati nitelikteki ameliyatlar için cerrahi setleri profesyonelce ve titizlikle hazırlıyoruz. Bu titiz çalışmalarımızda en büyük ilham kaynağımız Atalarımızın ”alet işler el öğünür” deyişi oluyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizdeki yaklaşık 20.000 farklı cerrahi alet ve ekipmanla ülkemiz sağlık sistemine kesintisiz ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslim hastane projelerinde Cerrahi Alet Setlerinin uçtan uca planlanması ve tedariki konusunda yüklenici firmalara danışmanlık sağlıyor ve güvenilir çözüm ortağı oluyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyetine yönelik bir yaklaşımı esas alarak servis ve periyodik bakım hizmetleri sağlıyoruz.

Mesleki Sorumluluk

Mesleki ve Sosyal Sorumluluk Projelerine destek olarak tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Gençlere Yatırım

Genç nesil Biyomedikal mezunlarına şirketimizde pozisyon açarak onları sektörümüze kazandırıyor ve kariyer hedeflerine yön veriyoruz.

YOLCULUĞUMUZ

23 yıldır kalite ve innovasyon anlayışımızdan vazgeçmedik.

Günümüzün modern cerrahi ve medikal teknolojilerine yönelik sürdürülebilir çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kuruluş

1998

Tıbbi Cihaz Sektöründeki faaliyetlerimize İstanbul’da başladık.

2001

Alman Elcon Medical Instruments GmbH ile Cerrahi Aletlerin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2003

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgemizi aldık.

2006

Koza Plazadaki modern ofisimize taşındık.

2017

Alman Albert Heiss GmbH ile Göz Cerrahi Aletlerinin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2018

Alman Otto Leibinger GmbH ile Dişçilik Cerrahi Aletlerinin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2020

HijyenKit markamızla kişisel koruyucu ekipmanların online satışlarına başladık.

Devam Ediyoruz