Kariyer

"Ortak Gelecek, Birlikte Mümkün"

Çalışanlarımızı sürekli geliştirmeye, işimizin bir parçası yaparak aidiyetlerini arttırmaya, etik değerlere bağlı kalmaya, kariyer hedeflerine odaklanmaya kısaca ortak geleceği şekillendirip ‘’birlikte mümkün’’ kılmaya olanak sağlıyoruz.

Birlikte Çalışmaya Var Mısın?

Çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli bir iş ortamı sağlayarak kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyor, başarının ödüllendirildiği bir çalışma ortamı yaratmak için çalışıyoruz.

Sizler de bu deneyimi bizimle paylaşmak için info@beta-medikal.com adresi üzerinden özgeçmişlerinizi paylaşabilir ve takımımızın bir parçası olabilirsiniz.

Değişime Hazır Mısın?

Yenilikleri keşfetmek için hevesli, enerjisi yüksek, teknolojiyle barışık, değişime ve bilgi paylaşımına açık, kendini ve işini en ileriye taşımak için hep daha fazlasını öğrenmek isteyen tutkulu takım arkadaşları burada!

Biz buradayız çünkü Beta Medikal’ in çalışanlarına sağladığı imkanlarla hepimizin yaşamına en az bir noktasından mutlaka dokunarak yakaladığı başarısının sırrı öncelikle değişime olan inancı ve biz çalışanlarının yaşamlarına kattığı değerde saklıdır.

Amacımız Beta Medikal’in başarısının ve gelişiminin sürekliliği ile daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. Beta Medikal bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir. Şirketimiz çalışanlarını sürekli eğitim programları, etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedeflemekte, kariyer hedeflerine birlikte yön vermektedir.

Geleceğinizi Birlikte Şekillendirelim.

Çalışanlarımızı sürekli geliştirmeye, işimizin bir parçası yaparak aidiyetlerini arttırmaya, etik değerlere bağlı kalmaya, kariyer hedeflerine odaklanmaya kısaca ortak geleceğimizi şekillendirip ‘’birlikte mümkün’’ kılmaya olanak sağlıyoruz.

Çeyrek asırlık tecrübesini karşılıklı güven, sürdürülebilirlik ve memnuniyet üzerine kurgulayan şirketimizin en değerli kaynağı olan nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi-beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin şirket hedefleriyle zirvede birleşmesini sağlamak temel İnsan Kaynakları Politikamızdır.

Kariyer Başvuru Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.