Markalarımız

"Her Zaman İyi, Daima Kaliteli"

Ürünlerin ve markaların kalitesi konusunda oldukça seçici davranarak en iyi ürünler sunuyoruz. Beta Medikal portföyünde yer alan markalarımızı görüntüleyebilir ve markalarımız ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Elcon

Bundan tam 40 yıl önce 1977 yılında H.R. Jakobi bir rüyasını gerçekleştirdi. Tıp teknolojisinde yıllarca yönetici olarak çalıştıktan sonra vizyon sahibi bir grup uzmanla birlikte kendi şirketini kurdu. Tuttlingen’ deki cerrahi alet zanaatının ilerlemesine paralel olarak şirket istikrarlı bir şekilde büyüdü. 2004 yılında oğlu Thomas Jakobi gelişmekte olan işi devraldı. Üç yıl sonra diğer bir uzman olan Holger Lücke ona ikinci bir yönetici olarak katıldı.

Elcon Medical Instruments şirketi sektörde yer alan yaklaşık 400 yerel firma arasında uzun zamandan beri bir isim yaptı. Tuttlingen’in medikal küme bölgesinde yerleşik ve ileriyi hedefleyen bir şirket olarak 150 yılı aşkın geliştirme ve gelenekten edindiği uzmanlık ve bilgi birikimini birleştirmeyi başardı. Elbette bu “Şifa bıçakları şehri” olarak anılan bu bölgenin tıbbi teknoloji endüstrisinde küresel bir merkez olarak bilinmesine şaşırmamak gerekir.

ELCON cerrahi aletleri, dünya çapında özenle seçilmiş distribütörlerden oluşan küresel bir ağ aracılığıyla pazarlanmaktadır. Diğer yandan hastane proje yönetimindeki 40 yıllık bu eşsiz deneyime dayanarak, kapsamlı ürün yelpazesi 2007 yılında daha da genişlemiştir. Bu tarihten itibaren endoskopi alanında artroskopi, laparoskopi, üroloji ve jinekoloji alanlarıyla portföyümüze entegre edilmiş oldu.

ELCON sahip olduğu tüm bu avantajlar ve rekabetçi yapısı sayesinde dünya çapındaki müşterilerine önemli faydalar sağlıyor.

Albert Heiss

Albert Heiss, bundan tam 100 yıl önce şirketini 1921 yılında Tuttlingen’de kurdu. Bay Albert Heiss, Berlin ve Heidelberg’deki eğitim yıllarında kazandığı beceriler ışığında göz cerrahi aletleri üretiminde uzmanlaşmaya karar verdi.

Albert Heiss tarafından üretilen cerrahi aletlerin olağanüstü kalitesi oftalmoloji uzmanları dünyasında büyük bir beğeni kazanarak şirketinin itibarını hızla arttırmasına olanak sağladı. Mütevazı bir başlangıcın ardından şirket hızla büyüyen dünya çapında dinamik bir kuruluş haline geldi.

Albert Heiss şirketi dört kuşaktır ailede ve 2004 yılından beri Albert Heiss’in büyük torunu Stefan Koenig tarafından başarıyla yönetiliyor.

Otto Leibinger

Otto Leibinger GmbH 1978 yılında Almanya’da kurulmuştur. Şirketin kurucusu ve adı, cerrahi alet üretiminde uzun bir geleneğe sahip bir aileden gelmektedir.

Dünyanın tıbbi teknoloji merkezi olarak bilinen Tuttlingen yakınlarında Mühlheim’daki konumu, yüksek kaliteli dişçilik aletleri üretimi için en iyi koşulları sağlıyor.

Otto Leibinger ile iş birliği yapan müşteriler, esnekliği ve hizmet gücünü çok takdir ediyorlar. Doğrudan kişisel bakım ve çözüm odaklı bir düşünceyle, uzun vadeli iş birliğine dayalı bir ortaklık için rotamız belli.

Otto Leibinger’in geniş ürün yelpazesi, dolgular ve periodontal tedavi için kullanılan aletler gibi şu anda kullanımda olan dişçilik el aletlerinden, diş cerrahisi ve diş teknoloji laboratuvarlarına yönelik teknik aletlere kadar uzanmaktadır. Her şeyi tek bir kaynaktan sunmak en büyük avantajımız.

Otto Leibinger tarafından üretilen dişçilik aletlerinin yanı sıra seçkin tedarikçilerden tedarik edilen tüm aletler de güvenilir testlerle güvence altına alınır ve çok sıkı kalite kontrolüne tabi tutuluyor. Otto Leibinger tarafından sağlanan her bir enstrümanın yüksek kalitesini tutarlı bir şekilde garanti ediyoruz.

Hijyenkit

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 salgını hiçte alışkın olmadığımız şekilde günlük hayatın akışını değiştirdiği gibi bazı ihtiyaçları da beraberinde getirdi. Günlük hayatın tüm alanlarında normale dönebilmek için elbette en öncelikli konu sağlığımızı korumak.

İşte tam bu ihtiyaçtan dolayı sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak, hayatını kolaylaştırmak için güvenilir ve pratik hijyen çözümleri üretmek amacıyla Hijyenkit tasarlandı.