"Güvenilir Cerrahi Çözümler"

Değerlerimiz

Kuruluşumuzdan bugüne etik değerlere bağlı kalarak güvene dayalı ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde ilk günkü tutkumuz ve tecrübeli uzman kadromuzla sağlığa değer katmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Değerlerimizin gücünden yola çıkarak ülkemizde sağlık hizmetleri sunumunun en üst seviyeye taşınmasına yönelik tedarik sağlamak, sağlık profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışarak alanında lider bir çözüm ortağı olmak temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Sağlık teknolojilerindeki küresel gelişmeleri takip ederek güvenilir ve yenilikçi tıbbi cihazları sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmak, ulusal ve uluslararası mevzuatı takip ederek ürettiğimiz çözümlerle hem sağlık ekonomisine hem de insanımızın sağlığına katkı vermek temel misyonumuzdur.

YETKİNLİKLERİMİZ

İnsan sağlığına en büyük hizmeti vererek yaşama değer katan dahi cerrahlarımızın, ameliyatları esnasında ihtiyaç duyduğu seçkin cerrahi aletleri çeyrek asırdır ülkemizin her noktasına ulaştırıyoruz.

Profesyonel Destek

Farklı cerrahi disiplinlerde dahiyane işler yapan cerrahlarımızın açık ve kapalı cerrahi yöntemlerle yaptığı hayati nitelikteki ameliyatlar için ihtiyaç duyulan cerrahi setleri profesyonelce ve titizlikle hazırlıyoruz. Bu titiz çalışmalarımızda en büyük ilham kaynağımız Atalarımızın ”alet işler el öğünür” deyişi oluyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Tüm cerrahi disiplinlerde pazara sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz, yaklaşık 19.000 farklı cerrahi alet ve ekipmanımız ve elbette üreticilerimizden aldığımız güçle ülkemiz sağlık sistemine kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslim hastane projelerinde edindiğimiz tecrübeyle, cerrahi alet setlerinin uçtan uca planlanması ve tedariki konusunda yüklenici firmalara danışmanlık sağlayarak güvenilir bir çözüm ortağı oluyoruz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyetine yönelik bir yaklaşımı esas alarak uzman teknik personelimizle teknik servis ve periyodik bakım hizmetleri sağlıyoruz.

Mesleki ve Sosyal Sorumluluk

Mesleki Sivil Toplum Kuruluşlarına üye olarak gönüllülük esasıyla hem tecrübelerimizi paylaşıyor hem de sektör ekosistemi içerisindeki yerimizi alıyoruz. Diğer yandan Sosyal Sorumluluk Projelerine destek olarak toplumsal sorumluluk bilincinin geliştirilmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Gençlere Yatırım

Genç nesil Biyomedikal Mühendislerine şirketimizde pozisyon açarak onları sektörümüze kazandırıyor onlarla tecrübemizi paylaşıyor ve elbette kariyer hedeflerine yön vermeye çalışıyoruz.

YOLCULUĞUMUZ

Kuruluşumuzdan bugüne aynı heyecan ve tutkuyla modern cerrahi teknolojilerine yönelik sürdürülebilir çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kuruluş

1998

Tıbbi Cihaz Sektöründeki ticari faaliyetlerimize İstanbul’da başladık.

2001

Alman Elcon Medical Instruments GmbH ile cerrahi aletlerin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2003

Kurumsallaşma çalışmalarımızı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgemizle taçlandırdık.

2006

İstanbul Koza Plazadaki prestijli modern ofisimize taşınarak fiziki altyapımızı güçlendirdik.

2007

Türkiye genelinde tüm coğrafi bölgelerdeki 30’dan fazla yetkin firmayla Bayi Anlaşmalarımızı imzalayarak teşkilat şemamızı tamamladık.

2011

Alman Elcon Medical Instruments GmbH firmasının Laparoskopik Alet ve Cihazlarını Türk sağlık sektörünün hizmetine sunmaya başladık.

2017

Alman Albert Heiss GmbH ile Göz Cerrahi Aletlerinin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2018

Alman Otto Leibinger GmbH ile Dişçilik Cerrahi Aletlerinin Türkiye tek yetkili temsilciliği konusunda anlaşma imzaladık.

2020

Tüm dünyada ve ülkemizde aşlayan salgın sonrası HijyenKit markamızla kişisel koruyucu ekipmanların online ve doğrudan satışlarına başladık.

2023

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Devam Ediyoruz

Ekibimiz

Uğur Mumay

Genel Müdür

Önder Ercan

Tedarik Planlama Yöneticisi

İlknur Bilici

Finans Direktörü

Gökhan Yazıcı

Satış Yöneticisi

Alihan Gedikli

Teknik Servis ve Regülasyon Uzmanı

Cansu Keskin

Muhasebe ve Finans Asistanı

Oğuz Urkan

Satınalma ve Lojistik Uzmanı