Otto Leibinger GmbH

1978’den beri Almanya’da yüksek kaliteli dental el aletleri üretmektedir.

Otto Leibinger Hakkında

Otto Leibinger GmbH 1978 yılında Almanya’da kurulmuştur. Şirketin kurucusu ve adı, cerrahi alet üretiminde uzun bir geleneğe sahip bir aileden gelmektedir.

Dünyanın tıbbi teknoloji merkezi olarak bilinen Tuttlingen yakınlarında Mühlheim’daki konumu, yüksek kaliteli dişçilik aletleri üretimi için en iyi koşulları sağlıyor.

Otto Leibinger ile iş birliği yapan müşteriler, esnekliği ve hizmet gücünü çok takdir ediyorlar. Doğrudan kişisel bakım ve çözüm odaklı bir düşünceyle, uzun vadeli iş birliğine dayalı bir ortaklık için rotamız belli.

Otto Leibinger’in geniş ürün yelpazesi, dolgular ve periodontal tedavi için kullanılan aletler gibi şu anda kullanımda olan dişçilik el aletlerinden, diş cerrahisi ve diş teknoloji laboratuvarlarına yönelik teknik aletlere kadar uzanmaktadır. Her şeyi tek bir kaynaktan sunmak en büyük avantajımız.

Otto Leibinger tarafından üretilen dişçilik aletlerinin yanı sıra seçkin tedarikçilerden tedarik edilen tüm aletler de güvenilir testlerle güvence altına alınır ve çok sıkı kalite kontrolüne tabi tutuluyor. Otto Leibinger tarafından sağlanan her bir enstrümanın yüksek kalitesini tutarlı bir şekilde garanti ediyoruz.